1. série

Rodina Harmonových, Ben, Vivien a jejich dcera Violet, se přestěhují z Bostonu do losangeleské zrenovované rezidence postavené ve 20. letech poté, co Vivien potratila a Ben měl aférku. Netuší, že dům má děsivou historii a obývají ho jeho bývalí vlastníci.

2. série

Dostáváme se do blázince Briarcliff v roce 1964. Tomu vládne pevnou rukou sestra Jude. Jenže její krutovláda se pomalu začne rozpadat, když do blázince dorazí nový pacient. Je jím Kit Walker, přezdívaný Krvavá tvář. Sériový vrah nebohých žen. Díky zájmu o něj se do blázince dostane i novinářka Lana Wintersová, kterou sestra Jude musí uvěznit, aby nemohla vynést na veřejnost informace o tom, jaké podmínky v Briarcliffu panují...

3. série

Více než tři sta let uplynulo od bouřlivých dnů čarodějnických procesů v Salemu. Ti, kterým se podařilo uprchnout, nyní čelí vyhynutí. Záhadné útoky proti jejich druhu se stupňují a mladé dívky jsou posílány do speciální školy v New Orleans, kde se učí, jak samy sebe uchránit. Mezi nimi je také Zoe, která skrývá vlastní děsivé tajemství. Fiona, která se dlouho ukrývala mimo dění, je znepokojena vlnou násilí a rozhodne se vrátit se do města. Je odhodlaná ochraňovat Coven a tvrdohlavě si stojí za tím, že odstraní každého, kdo se jí postaví do cesty.

American Horror Story seznam epizod - Série 3

Bitchcraft (Bitchcraft)  STÁHOUT EPIZODU
Boy Parts (Boy Parts)  STÁHOUT EPIZODU
The Replacements (The Replacements)  STÁHOUT EPIZODU
Fearful Pranks Ensue (Fearful Pranks Ensue)  STÁHOUT EPIZODU
Burn, Witch. Burn! (Burn, Witch. Burn!)  STÁHOUT EPIZODU
The Axeman Cometh (The Axeman Cometh)  STÁHOUT EPIZODU
The Dead (The Dead)  STÁHOUT EPIZODU
The Sacred Taking (The Sacred Taking)  STÁHOUT EPIZODU
Head (Head)  STÁHOUT EPIZODU
The Magical Delights of Stevie Nicks (The Magical Delights of Stevie Nicks)  STÁHOUT EPIZODU
Protect the Coven (Protect the Coven)  STÁHOUT EPIZODU
Go to Hell (Go to Hell)  STÁHOUT EPIZODU
The Seven Wonders (The Seven Wonders)  STÁHOUT EPIZODU


©2012 SerialyKeStazeniOnline.cz All Rights Resevred.