Between the Sheets je britská minisérie. Příběh se točí okolo milostného života a sexuálních známostí několika párů, které jsou nějakým způsobem propojeny. Diváci sledují emotivní, dojemný a často vtipný příběh, ve kterém jsou tyto páry nuceny čelit svým vnitřním démonům.

Hazel Delany opustí svého manžela Petera během svatby jejich dcery. Hazel je na něj naštvaná, protože má její muž neustále nějaké aférky. Petera zase štve, že jeho žena věčně nemá chuť na sex. Kor když jeho vlastní matka si užívá pomalu víc než on. Pár vyhledá poradenství ve snaze zbavit se svých problémů. Peter ovšem skrývá tajemství o jedné z jeho bývalých milenek a Hazel nakonec znovu najde chuť k sexu, ovšem díky mladšímu muži.

Peterův syn Simon právě skončil dlouholetý vztah. Jeho matka ho nutí k usmíření s dívkou a následné svatbě, jelikož dotyčná oznámí Hazel, že je těhotná. Simon se zdráhá, protože se zamiloval do jedné z hostesek v nočním klubu.

Alona Cunningham pracuje jako sexuální terapeutka. Její vlastní přítel Paul ji ale v posteli nudí. Paula navíc obviní ze sexuálního obtěžování jedna z jeho patnáctiletých klientek. Alona se během vyšetřování jejího muže navíc dozví, že její syn spí se svou au pair. Alona s Paulem tak nakonec také vyhledají poradenství u jednoho z Aloniných kolegů...

Between the Sheets seznam epizod - Série 1

Episode #1.1 (Episode #1.1)  STÁHOUT EPIZODU
Episode #1.2 (Episode #1.2)  STÁHOUT EPIZODU
Episode #1.3 (Episode #1.3)  STÁHOUT EPIZODU
Episode #1.4 (Episode #1.4)  STÁHOUT EPIZODU
Episode #1.5 (Episode #1.5)  STÁHOUT EPIZODU
Episode #1.6 (Episode #1.6)  STÁHOUT EPIZODU


©2012 SerialyKeStazeniOnline.cz All Rights Resevred.