V hloubce 500 stop pod hladinou oceánu právě ponorka USS Colorado obdržela rozkazy. Ty však přišly přes kanál, který je vyhrazen pouze pro případy, kdy by došlo ke zničení USA, a jejich obsahem je navíc rozkaz k útoku jadernými zbraněmi na spřátelený Pákistán.

Kapitán Marcus Chaplin požádá o potvrzení rozkazu, obratem je však zdánlivě bezdůvodně zbaven velení. Jeho zástupce, XO Sam Kendal, se znenadání ocitá v situaci, kdy musí učinit stejně složité rozhodnutí, jako jeho kolega. Když odmítne střely odpálit, aniž by dostal oficiální potvrzení rozkazu, stává se USS Colorado cílem nečekaného torpédového útoku a je zasažena. Posádka ponorky je tak uvězněna na dně oceánu a navíc jsou nyní považováni za nepřátele vlastní země a veřejně označeni za zrádce.

Protože se nemají na koho obrátit, Chaplin a Kendal se rozhodnou s ponorkou utéct a brzy se objevují u pobřeží exotického ostrova Santa Marina. Aby zabránili jakémukoliv útoku na svou posádku, kapitán Chaplin oficiálně vyhlásí ostrov jako jejich novou základu a pokud někdo pronikne do jeho blízkosti, z ponorky budou odpáleny jaderné střely. Členové posádky a jejich přátelé v USA tak nyní musí udělat vše pro to, aby své milované dostali v pořádku domů a rozpletli jedno z největších spiknutí v americké historii...

Last Resort seznam epizod - Série 1

Povinně dobrovolný (Voluntold)  STÁHOUT EPIZODU
Minimální stav posádky (Skeleton Crew)  STÁHOUT EPIZODU
Další báječný den u námořnictva (Another Fine Navy Day)  STÁHOUT EPIZODU
Nuke It Out (Nuke It Out)  STÁHOUT EPIZODU
Big Chicken Dinner (Big Chicken Dinner)  STÁHOUT EPIZODU
Cinderella Liberty (Cinderella Liberty)  STÁHOUT EPIZODU
Blue Water (Blue Water)  STÁHOUT EPIZODU
Damn the Torpedoes (Damn the Torpedoes)  STÁHOUT EPIZODU
The Pointy End of the Spear (The Pointy End of the Spear)  STÁHOUT EPIZODU
Controlled Flight Into Terrain (Controlled Flight Into Terrain)  STÁHOUT EPIZODU


©2012 SerialyKeStazeniOnline.cz All Rights Resevred.