Jinto je ještě malý kluk z planety zemského typu Martine, když dojde k vesmírné invazi impéria Abh. Abh je rasou obdivovanou i nenáviděnou a díky své síle, nesmlouvavě uplatňované politice a technologické vyspělosti, ovládá mezihvězdný prostor, v němž také žije. Na povrch planet nemá proč by noha Abhánce vkročila a na obyvatelstvo planet abhská feudální společnost vesměs pohlíží skrz prsty.

Vlivem feudálního zřízení uchvatitelů se původně demokratický režim přizpůsobuje a Jintův otec, v době invaze prezident, získává šlechtický titul a planetu Martine jako své léno. Jinto tak získává dědičný nárok na šlechtický titul a jako takový je povolán do hlavního města impéria Abh Lakfakalle, aby se po absolvování vojenského výcviku stal členem abhských ozbrojených sil a plnoprávným příslušníkem abhské šlechty.

Leč Abh je pouze jedním z pěti mocných národů ve Vesmíru a konkurenční velmoc Spojené Lidstvo se nehodlá se ztrátou Martine jen tak smířit. Vyzvednout Jintu na cestu do Lakfakalle má pilot-frekventant bitevního křižníku Goshroth, abhská dívka s předlouhým jménem Abriel Nei Debrusc Borl Paryun Lafiel, sama v císařství v nevšedním postavení. Ač je abhská rasa nesmírně hrdá, bojovná a racionální, přičemž Lafiel vzhledem k okolnostem dvakrát tolik, postupně mezi ní a Jintou vzniká romantický vztah...

Seikai no monshô seznam epizod - Série 1

Invasion (Invasion)  STÁHOUT EPIZODU
Kin of the Stars (Kin of the Stars)  STÁHOUT EPIZODU
Daughter of Love (Daughter of Love)  STÁHOUT EPIZODU
Surprise Attack (Surprise Attack)  STÁHOUT EPIZODU
The Battle of Gosroth (The Battle of Gosroth)  STÁHOUT EPIZODU
Mysterious Conspiracy (Mysterious Conspiracy)  STÁHOUT EPIZODU
Fortunate Revolt (Fortunate Revolt)  STÁHOUT EPIZODU
The Style of the Abh (The Style of the Abh)  STÁHOUT EPIZODU
To the Battlefield (To the Battlefield)  STÁHOUT EPIZODU
Escape: Just the Two of Us (Escape: Just the Two of Us)  STÁHOUT EPIZODU
Sufugnoff Gateway Battle (Sufugnoff Gateway Battle)  STÁHOUT EPIZODU
Lady of Chaos (Lady of Chaos)  STÁHOUT EPIZODU
Trouble Soaring Through Heaven (Trouble Soaring Through Heaven)  STÁHOUT EPIZODU


©2012 SerialyKeStazeniOnline.cz All Rights Resevred.