Tasmánie je země, která leží na ostrově u Austrálie. V divokých a tajemných buších tam žije plno neobyčejných zvířat: klokanů, ptakopysků, krokodýlů, vlků. Ptakopysčí bratry Timothyho a Daniela, zpívající stepní krysy, namyšleného divočáka, který se pořád dívá do zrcátka, ani velmi chytrého psa dinga v naší zemi nepotkáte.

A protože se země jmenuje Tasmánie, bydlí tam Taz. Vždy hladový, bláznivý a ztřeštěný, neustále tančící tasmánský čertík, který sní snad všechno, co mu přijde pod ruku. Tohle čertí dítě – podle toho, jaké vylomeniny páchá – bude nejspíš v pubertě. Taz není nikdy sám, protože má spousty kamarádů a k tomu ještě čtyři mladší sourozence. Tříletého Jakea musí Taz naučit všechny čertoviny.

To se ale nelíbí sestřičce Moly. A co na to říkají rodiče? Taz má výhodu, že jeho taťka býval jako kluk stejně šílený a plný energie. Navíc má tatínek Hugh obrovskou trpělivost. Maminka, krásná, moderní chytrá čertice, má pro neplechy svých dětí také porozumění. Ví totiž, že by její malí čertíci – alespoň vědomě – nikomu neublížili. I když za sebou občas nechávají pěknou spoušť.

Taz-Mania seznam epizod - Série 1

The Dog the Turtle Story (The Dog the Turtle Story)  STÁHOUT EPIZODU
Like Father, Like Son / Frights of Passage (Like Father, Like Son / Frights of Passage)  STÁHOUT EPIZODU
War & Pieces / Airbourne Airhead (War & Pieces / Airbourne Airhead)  STÁHOUT EPIZODU
A Devil of a Job (A Devil of a Job)  STÁHOUT EPIZODU


©2012 SerialyKeStazeniOnline.cz All Rights Resevred.